BARUT DNA’SI

Barut Otelleri misafirlerini her zaman büyük bir incelikle ve özenle ağırlar. Her misafirimiz bizim için özeldir. 47 yıllık deneyimimizle konaklamayı kendi bakış açımızla yorumlayarak, mutlu çalışanlar ve mutlu misafirler, felsefesiyle sizlere yeni deneyimler sunuyoruz. TUI Group tarafından dünyada sayılı otelde sunulan sadece yetişkinlere özel bir konsept olan “TUI SENSIMAR”konseptini, Side’de Barut ayrıcalıklarıyla deneyimleyin. Antalya Side’de, sadece yetişkinlere özel hizmet veren TUI SENSIMAR Barut Andız ile ayrıcalıklarla dolu bir tatil deneyimi sizleri bekliyor.

TUI SENSIMAR ANDIZ'DA KONAKLAMA
 

SENSIMAR ile sadece yetişkinlere özel konaklama hizmeti sunan TUI SENSIMAR Barut Andız sizleri daha fazla his deneyimi yaşamaya davet ediyor. Konforlu konaklama seçenekleri, özel plajı, A’la Carte restoranları ve daha fazlası için TTUI SENSIMAR Barut Andız. Odalarda misafirlerimize sunulan ücretsiz minibar, çift perde, ücretsiz wi-fi erişimi ile kendinizi özel hissedeceğiniz bir tatil TUI SENSIMAR Barut Andız’da.

TUI SENSIMAR ANDIZ'DA KONAKLAMA

SENSIMAR ile sadece yetişkinlere özel konaklama hizmeti sunan TUI SENSIMAR Andız sizleri daha fazla his deneyimi yaşamaya davet ediyor. Konforlu konaklama seçenekleri, özel plajı, A’la Carte restoranları ve daha fazlası için TUI SENSIMAR Andız. Odalarda misafirlerimize sunulan ücretsiz minibar, çift perde, ücretsiz wi-fi erişimi ile kendinizi özel hissedeceğiniz bir tatil TUI SENSIMAR Andız by Barut Hotels’de.

TUI SENSIMAR GASTRONOMİ DENEYİMİ

TUI SENSIMAR Andız, dünya mutfaklarından ve Türk mutfağından en seçkin lezzetleri şeflerimizin usta yorumuyla, Culinarium Restoran’da, Divan Ana Restoran’da, Olive Restoran’da, Andız Day A’la Carte’da, Lobby Lounge Bar’da ve Sunset Bar’da siz misafirlerimizle buluşturuyor. Misafirlerimize konaklama süresince 1 ücretsiz A’la Carte akşam yemeği TUI SENSIMAR Barut Andız tarafından hediye edilmektedir.

TUI SENSIMAR GASTRONOMİ DENEYİMİ

TUI SENSIMAR Andız, dünya mutfaklarından ve Türk mutfağından en seçkin lezzetleri şeflerimizin usta yorumuyla, Culinarium Restoran’da, Divan Ana Restoran’da, Olive Restoran’da, Andız Day A’la Carte’da, Lobby Lounge Bar’da ve Sunset Bar’da siz misafirlerimizle buluşturuyor. Misafirlerimize konaklama süresince 1 ücretsiz A’la Carte akşam yemeği TUI SENSIMAR Andız tarafından hediye edilmektedir.

 

SWIM-UP
DENEYİMİ

SWIM-UP ODA ÖZELLİKLERİ

 


WI-FI


BALKON


KLİMA


SOFA


LCD TV


FÖN


MİNİ BAR


SU ISITICI


ÇAY/KAHVE SETUP


KASA


DİREKT TELEFON


LAMİNAT ZEMİN


DUŞLU BANYO


BORNOZ


ŞEZLONG-ŞEMSİYE

SWIM-UP ODA ÖZELLİKLERİ


WI-FI


BALKON


KLİMA


SOFA


LCD TV


FÖN


MİNİ BAR


SU ISITICI


ÇAY/KAHVE SETUP


KASA


DİREKT TELEFON


LAMİNAT ZEMİN


DUŞLU BANYO


BORNOZ


ŞEZLONG-ŞEMSİYE

HİZMETLER


ÜCRETSİZ Wİ-Fİ


KUAFÖR


FOTOĞRAFÇI


COURTESY ROOM


ÖZEL TRANSFER


TELEFON


KURU TEMİZLEME


ÇAMAŞIRHANE


DOKTOR


SPA