MASAJLAR

Ancak beden ve ruh dengede olduğu sürece sağlıklı olabiliriz. Masajla, dokunmanın gücünü keşfedecek, bedeninizle birlikte ruhunuzun da rahatladığını göreceksiniz. Masaj terapilerimiz işinin uzmanları tarafından, dünyanın en ünlü teknikleri bir araya getirilerek uygulanmaktadır.

ÖNE ÇIKAN MASAJLAR

Kese ve Sabun Masajı

Vücuttaki toksinlerin ve ölü hücrelerin atılmasını sağlar, gözenekleri açar, cilde nefes aldırır ve canlılık kazandırır.


Selülit Masajı ve Sıkılaştırma Masaj ve vakumlama yolu ile kan dolaşımının hızlanması sağlanır; su birikmesi aza indirilir ve bağ dokunun sıkılaşmasıyla selülitlerin giderilmesine yardımcı olur.
Sıcak-Soğuk Taş Terapisi

Isıtılmış volkanik taşların özel bir teknik ile bedende gezdirilmesi ve belli noktalarda bırakılması yoluyla uygulanan bir masaj türüdür. Bu işlem sonucunda dinlenme, arınma ve rahatlama sağlanır.


Lenf Drenaj

Lenf yollarına yumuşak manipülasyon ile yapılan masajdır. Kan dolaşımını düzenler ve vücuttaki ödemin atılmasına yardımcı olur.


Refleksoloji 

Eski Mısırlıların ve Çinlilerin uyguladığı, ayağın refleks noktalarına yapılan baskılarla enerji akışını dengeleyen ve iyileştirme özelliği sağlayan masaj.


Kahve Peeling + Köpük Masajı

Kahve peeling vücudunuzu ölü hücrelerden arındırarak, rahatlama hissi verir. 


Tuz Peeling

 Tuz peeling kuru ciltlerde, cildin nemlenmesi ve ölü derinin atılımında yardımcı olur.


Çikolata Masajı

Kakao yağı ile yapılan özel bir masaj türüdür. Kakoa yağı ile yapılan masaj cildinizi canlandırır ve daha ferah bir görünüme ulaştırır.

Spor Masajı

Adelelere derin manipülasyon ile seri bir şekilde uygulanan bir masajdır.


Bronz Masajı

Kalıcı,doğal ve güzel bir bronzluk sağlayan kakao yağı ve havuç yağı karışımıyla uygulanan masajdır.


Lokal Masaj

Bu masaj günlük olarak ağrının olduğu bölgelere uygulanır ve düzenli uygulamalar sonucunda vücudunuzu dengeye ulaştırır.


Aromaterapi Masajı

Tamamen doğal bitki özlü özel masaj yağları ile uygulanır. Rahatlatma ve dinlendirme amaçlı bir masaj türüdür.


Anti-Stres Masajı

Vücudunuzdaki gerginliği azaltmak ve dengeye ulaşmasını sağlamak için özel teknikler kullanılarak yapılan masajdır.

 


Deep Tissue Masaj

Özellikle sırt ve omuz ağrıları, gerginlik, tutulmalar, kas ağrıları gibi sorunların giderilmesi için uygulanır.

 

ÖZEL TERAPİLER

Doğal ve otantik bir spa deneyimi sunmak adına uzak doğunun eski ve yeni spa&wellness felsefelerinin en seçkin örneklerini, yöresel geleneklere sadık kalarak yaşamanızı sağlayacak özel terapiler.

ÖNE ÇIKAN TERAPİLER

Thai Masajı

Enerji noktalarına yapılan etkili baskılar ve yoga esnetme hareketleri sayesinde, vücutta enerji akışını sağlayan, kan dolaşımını hızlandırarak kasları ve eklemleri rahatlatan, yağsız, vücut masajı.


Shiatsu

Vücuttaki enerji noktalarına parmak baskı tekniği kullanılarak yapılan enerji dengeleyici masaj.

Hint Baş Masajı

Baş, boyun ve omuza uygulanan, özellikle uykusuzluk, baş ağrısı ve migren gibi rahatsızlıklarda etkili olan bölgesel masaj.


Lomi Lomi Masajı 

Bu terapi vücudunuzdaki ağrıların azalması ve terapist tarafından uygulanan özel yöntemlerle vücudunuzun dinamik hale gelmesi için yapılır. Geleneksel bir Hawai masajıdır.


Geleneksel Bali Masajları

Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerdirme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek, çok daha derinlere etki eden bir masaj türüdür. Bu masaj, vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm iç sistemin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Kas gerginlikleri giderilir, enerji seviyesi yükselir, vücutta ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanır.

 

CİLT BAKIMI

Yüz bakımlarımızda, cildin yapısına ve ihtiyacına göre belirlenen özel ürünlerin kullanıldığı uygulamaların etkisini hemen hissedeceksiniz. Cildiniz isteğiniz doğrultusunda özel bakımlarla yenilenir. Cildinizin yapısına ve ihtiyacına göre belirlenen özel ürünler kullanılmaktadır.

• Klasik Cilt Bakımı

• Özel Nem Bakımı

• Kolajen Bakımı

• Dengeleyici Bakım (problemli ve hassas ciltler için)

• Özel Göz Bakımı

•  Anti-Aging Programı

 

VÜCUT BAKIMI

Ölü deriden arındırma, nemlendirme, dengeleme, detoks, incelme, sıkılaşma ve anti selülit uygulamalarıyla, cildinizin yeniden yapılandırılarak canlandırılması ve bu değişimin kalıcı olması sağlanır.

  • Toksin Atıcı Yosun Bakımı
  • Sıkılaştırıcı Besleyici Yosun Bakımı
  • Selülit Bakımı
  • Kahve Detoks Vücut Bakımı